Galerie - Jan Fronk - fotograf

Ke každé svatbě patří rodinná skupinová fotografie. Zde máte k nahlédnutí řadu skupinových fotografií z různých pohledů a míst. Uspořádání do tvaru sdrce dá více práce a času, ale všechno lze, když se chce. Doporučuji klasickou fotografii, kde budou všichni hezky vidět a mít otevřené oči, proto odpočítám focení na tři. Malé skupinky s nejbližší rodinou a dále s kamarády, také nesmí chybět. Počítejte s časovou rezervou, příjde-li hodně hostů. Živě a hezky s úsměvem. Řekněte „sýr“.

View pictures

Všem doporučuji setkání cca 10 dní před svatbou. Harmonogram dne bývá již téměř jasný a tak jej společně projdeme od ranních hodin po večerní zábavu. Také doporučuji zaslat rámcový harmonogram všem do mailu. Obsah harmonogramu může být stručný a nebo může zahrnovat podrobné informace o místě konání jak obřadu (je-li kaplička na vzdáleném místě v kopcích, je dobrá i mapka s barevným vyznačením cesty), tak hostiny. Dále se přemístíme do nedalekého exteriéru a vytvoříme předsvatební portrétní fotografie. Celkový čas předsvatebního setkání je okolo jedné hodiny. Radím nespěchat :-)

View pictures

Obvykle se fotografování prvních novomanželských portrétů koná po obřadu, v blízkém okolí. Místo by mělo nabídnout dostatečný barvitý prostor a případně i soukromí. Ideální vyhrazený čas na celkovou dobu focení je jedna hodina. Opadlo z Vás napětí a stres? To je dobře, při focení už není potřeba. Vemte si hrst dobré nálady a představte si, že jste již na dovolené a nikdo s vámi na pláži nebo horské pastvině není. Vaše láska může na povrch v jemných náznacích pohledů a doteků. Tak vznikne série romantických fotografií.

View pictures

Jeden z nejdůležitějších momentů celého svatebního dne. Už to vidíte? Jdete ke svatebnímu oltáři, kde na Vás čeká budoucí manžel, slíbíte si slib manželský, předáte si prsteny a dáte první novomanželský polibek. Okamžiky, na které se nezapomíná. Hudební doprovod Vám zahraje oblíbenou píseň, jste těmi nejkrásnějšími, jste středem pozornosti a jen pro vás jsou zde všichni ti hosté.

View pictures

Navštívená a vyfotografovaná místa pro svatební obřad. Řada kostelů, zámků, park s altánem s krásným výhledem na město. Panoramatické fotografie společně s širokoúhlými snímky jsou skvělým doplňkem do svatebního portfólia. Dokument místa Vaší svatby mluví svými barvami a náladou počasí, která se promítá do společenského dění.

View pictures

Svatební ranní přípravy ve fotografickém příběhu. Česání kadeřnice, líčení nevěsty, oblékání šatů a připnutí doplňků. Parfémování, posilnění něčím ostřejším a příjezd na místo konání obřadu.

View pictures
(c) Jan Fronk | www.janfronk.cz |info@janfronk.cz | +420 775 678 545 Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Up