Galerie - Jan Fronk - fotograf

Snědá pleť a tmavé oči slečny Moniky. Fotografie z exteriéru přírody, blízko dřevníku. Dvě zábleskové sestavy světel a fotografie působí jako z ateliéru.

View pictures

Sluneční svit a teplé večerní paprsky. Variabilní přesuny v exteriéru dovolují měnit krásné a barevné pozadí fotografie portrétu. Díky těmto snímkům byla Jitka vybrána pro reklamní focení společnosti Schwarzkopf.

View pictures

Několik možností, jak fotografovat portrét. Černobílé nebo barevné snímky s různými světelnými efekty. Je dobré využít vlastní módní doplňky, jako šátek, brýle, brože, klobouky a podobně.

View pictures

Zelená hraje všemi barvami a stačí pár okamžiků sympatické Ivony ke zhotovení moderních přírodních portrétů. Bříza, smrk nebo borovice?

View pictures

Brno má mnoho podob. Jedním z nich je skála. V kontrastu s portrétovanou Ladou má struktura kamene drásavou chuť, ale jen do té míry než se člověk zahledí do tváře dívky.

View pictures

Chcete-li fotit u Vás doma a nechcete jezdit do studia? Není problém. Michaela a Jana zadaly jasný požadavek na několik portrétů ve spodním prádle pro partnery.

View pictures

Blízko vlaků, blízko mostů a umělců, kteří to umí se spreji. Kénik a focení portrétů s Lucií se díky širokému úsměvu a bohatému rejstříku výrazů zdálo velmi krátké.

View pictures

Podzim vždy nachystá lákavou barevnou hru s listy, světlem a stínem. Focení v Lužáneckém parku se zadáním foto pro babičku, se vyplatilo.

View pictures

Černobíle několik fotek na kalendář ve spodním prádle pro partnery. Proč ne? Fotografování Jany a Míši proběhlo podle jejich představ a kalendář měl úspěch.

View pictures

Focení v létě na slunci není dobrý nápad. Stín a průvan nám s Hankou zaručil příjemnou atmosféru spodního traktu univerzitního kampusu v Bohunicích.

View pictures
(c) Jan Fronk | www.janfronk.cz |info@janfronk.cz | +420 775 678 545 Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Up