Galerie - Jan Fronk - fotograf

Jeden model a tři modelky představují novou image! Díky profesionální péči kadeřníků a vizážistce můžete sami zhodnotit.

View pictures

Významný brněnský dodavatel kvalitního kancelářského nábytku. Specialista na prodej klasických židlí, plastových, dřevěných, zdravotnických. Velký výběr na prodejně s ochotným personálem. To je Marouk!

View pictures

Velká česká společnost, která zajišťuje kompletní výstavbu a rekonstrukce zdrojů pro výrobu tepla a elektrické energie. Fotovoltaická energie je jednou z energií, která využívá obnovitelný zdroj, slunce! Vyjde-li nad obzor.

View pictures

Výtvarná práce se dřevem, kamenem i tuhou do versatilky. Umělecká činnost mé matky mě neustále udivuje. Dřevo dokáže zpívat a tančit, proměnit se v kouzelnou hru tvarů a barev. Ochutnejte kvalitní ruční práci na míru. Atypické rámy se zrcadlem, plastiky nebo reliéfy. A to není všechno! Kresba portrétů, malba na sklo, lepty a grafiky. Všestranost této dámy je oku i srdci lahodící. www.daggaz.cz

View pictures

Jedna z nových českých firem, která na trh přináší nejen kvalitní farmaka, ale i řadu biopotravin (těstoviny, sirupy, oleje, čaje). Významnou složku zde hraje technické konopí, jež neobsahuje psychoaktivní látky THC ovšem řadu tělu prospěšných látek. Doporučuji.

View pictures

Tvrdé slévárenství má v sobě kouzlo tajemného prostředí. Všichni mají jasně dané pracoviště. Každý nese velkou část odpovědnosti na kvalitě modelu, formě, odlitku. Není snadné zde pracovat, ne vše za vás udělá jeřáb nebo pec! Je to alchymie.

View pictures

Jeden z nejsilněších prodejních řetězců na našem trhu s potravinami si zakládá na proškolování svého personálu. Proto vzniklo v Brně nové profesionální školící centrum. Billa, je a bude.

View pictures

Tuto cestovní kancelář využívá několik stovek základních a středních škol. Zájezdy jsou poznávací s odborným výkladem do zahraničí, převážně Velké Británie, Francie, Německa a řady dalších destinací.

View pictures

Exkluzivní společenské šaty pro vaše významné životní okamžiky. Prodej i půjčení svatebních a společenských šatů s možností úpravy na tělo kvalifikovaným a ochotným krejčovským personálem.

View pictures

Bravurní tanečnice a lektorka flamenca v Brně. Její tanec je citlivý a přesto velmi výrazný. Kdo má rád španělské rytmy a rudou červenou nejen ve vínu, je vítán.

View pictures
(c) Jan Fronk | www.janfronk.cz |info@janfronk.cz | +420 775 678 545 Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Up