Galerie - Jan Fronk - fotograf

Malý neposeda a roztomilý chlapík zároveň. Davídek je z dobré rodiny, s láskou vášní a radostí je o něj postaráno krásnými rodiči.

View pictures

Lužánecký park v Brně, skýtá mnoho fotografických možností. Dřevěné lavečky, vysoké mohutné stromy, zlaté listí a travičku zelenou jako čerstvý hrášek.

View pictures

Kde jinde, než na poli nebo ve starém ovocném sadu můžeme udělat krásné rodinné fotografie plné vůně a barev. Z malého poupěte vyrostla krásná mladá princezna Kateřina.

View pictures

Dva bratři a jejich rodiny chtějí udělat radost své babičce a k narozeninám jí dají fotoknihu z těchto společných fotografií. Ryšavé vlásky, zeleň a stromy zalité slunečními paprsky. Úspěšná kombinace.

View pictures

Prvorozený syn, v plné síle a kráse. Dokonce v takové síle, že jsme nestihli při nahatém focení zachytit Maxův čůrající proud. Ale nic se neděje. Rodiče jsou fajn, nezlobí se.

View pictures

Vždy máme po rodičích to nejlepší. Sárka je milá a zvídavá osůbka, která má velké oči a široký úsměv. Poznává svět svým osobitým pohledem a dělá tím radost nejen sobě.

View pictures

Dvě setkání a dva příběhy malých brášků s jejich rodiči. Energičtí a silní chlapíci. Výrazově bohaté tváře malých dětí se výborně fotografují na jejich oblíbených místech.

View pictures

U brněnské přehrady se najde tolik krásných míst na fotografování. Když slunce zalije břehy naší velké nádrže, když tráva hraje svou zelenou sonátu, když je rodina pohromadě. To se pak fotí samo.

View pictures

Může být člověk tak maličký? Malinkatá ručička, drobné nožičky. Mateřství je úžasná doba plná radosti a nových informací. Kdo se od koho ovšem může naučit více?

View pictures

Nesmělý fešák se svou sestřičkou na malém fotosetkání. Dalo by se tvrdit, že kovbojský ohoz mu sedne skvěle, co říkáte? A foto pro babičku je na světě.

View pictures
(c) Jan Fronk | www.janfronk.cz |info@janfronk.cz | +420 775 678 545 Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Up